Понеділок, 20 травня 2019 05:51

Відбулася Міжнародна наукова конференція політологів Рекомендовані

        Цього року у конференції взяли участь представники з України, Румунії, Молдови, США і Польщі. Також представлені матеріали білорусів, але вони не мали змоги приїхати.  На конференції у межах кількох панельних засідань обговорили методологічні проблеми використання емпіричних даних та їх вимірювання у сучасній політичній науці, електоральні процеси в Україні та Європі, експертний і комунікативний супровід політичної діяльності та здійснення публічної політики. Виступи та доповіді учасників заходу торкалися також іншої тематики, зокрема впливу Російської федерації на країни світу, аналізу діяльності законодавчих та виконавчих органів влади, корупції, національної безпеки тощо. «Ця конференція вже вдев’яте проходить на цьому факультеті. Конференція важлива,  тому що є можливість зібрати науковців, обговорити найважливіші питання, які цікавлять політологів. І головне – дати ці нові знання студентам. Головна мета університету: дати гідну якість підготовки фахівців, у тому числі студентів спеціальності політологія», – зазначив у вітальному слові І проректор ЧНУ проф. Роман Петришин.

           Також учасників конференції тепло привітали  – керівник апарату Чернівецької ОДА Олег Стецевич, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, заступник декана ФІПМВ доц. Василь Карпо. Про цілі та основні завдання конференції, склад її учасників та організацію роботи у вступному слові повідомив зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича проф. Анатолій Круглашов.

        Обговорення обраних тем виявилося плідним та насиченим. Варто відзначити змістовні доповіді гостей конференції з Польщі на чолі з професором Валентином Балюком, а також наших професорів – Анатолія Круглашова, Євгенії Юрійчук, Віри Бурдяк, Наталії Ротар, Володимира Фісанова, Марії Пірен та інших. Можливість поділитися своїми результатами наукових пошуків мали молоді дослідники. А гості конференції радо скористалися можливістю відвідати як Резиденцію, так і інші культурні пам’ятки Чернівців. Організаторами конференції були кафедра політології та державного управління, НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень нашого університету, за участю зарубіжних партнерів – співорганізаторів: Гродненського університету імені Янки Купали,  Університету Ораді (Румунія) та Люблинського університету імені Марії Склодовської-Кюрі (Польща). Учасники конференції отримали також уже видані Матеріали Конференції.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна