Вівторок, 07 травня 2019 08:28

Підсумки наукового стажування в Канаді Рекомендовані

Упродовж двох місяців – з березня по квітень 2019 року директор НДІ європейської  інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проф. Анатолій Круглашов проходив наукове стажування в Канадському інституті українських студій Університету Альберти, Едмонтон.
За цей час він вивчав проблеми децентралізації в Україні і з публічною лекцією на цю тему виступив в Інституті Святого Володимира в Торонто.
      На прохання керівництва КІУСа він виступив в Університеті Альберти з лекцією на тему: «Етнополітика в Україні: національна та регіональна  динаміка». Також на запрошення Наукового товариства імені Шевченка в Едмонтоні доповідав на тему  «Європейська інтеграція України: пройдений шлях і завдання на майбутнє».
       В університеті Вікторії проф. Круглашов виступив із лекцією на тему : «Змінюючи систему місцевого самоврядування в Україні: реформи всупереч  реформаторам?». Лекції викликали зацікавлення та позитивні відгуки з боку учасників обговорення зазначених проблем. Під час перебування в Канаді ним також оговорювалися питання подальшої співпраці з колегами в різних форматах та існуючих можливостях. 
 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна