Четвер, 30 травня 2019 20:41

Питання національної ідентичності в регіональному контексті Рекомендовані

Під час свого короткотривалого перебування в Університеті Орадя за програмою академічної мобільності Еразмус+ проф. Анатолій Круглашов – зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету був запрошений взяти участь у науковому обговоренні важливих для країн Центральної та Східної Європи питань. Мова йшла про національну ідентичність в умовах Східної Європи.  

Круглий стіл відбувся 23 травня 2019 року, за участю професорів Карли Барс, Мірча Брі, Ралуки Віман Міллер, Драгоша Дерибиняну,  доктора Іштвана Полгара. А. Круглашов поділився своїми роздумами та науковими пошуками щодо вивчення процесів формування нової національної та геополітичної ідентичності України в регіональному та європейському контексті.

На круглому столі також були присутні за задавали питання його промовцям студенти Університету Орадя різних рівней та напрямків підготовки. Модерував захід проф. Мірчя Бріе.

Програма заходу

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна