Понеділок, 10 червня 2019 07:06

Обговорення ролі освіти в розвиту єдиного європейського ринку праці Рекомендовані

31 травня - 1 червня 2019 року в Університету Ораді (Румунія) відбулася міжнародна наукова конференція «Одна Європа – єдиний ринок праці крізь консультативну допомогу в кар‘єрі». На ній обговорювалися проблеми та можливості створення єдиного ринку праці в Європі та роль освіти в досягненні успіху в умовах його розвитку.

На цю конференцію її організаторами було запрошено виступити як ключового спікера проф. Анатолія Круглашова – зав. кафедри політології та державного управління, директора НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Тема його доповіді: «Європеїзація українських університетів: управління внутрішніми та зовнішні ризиками». У ній він розкрив особливості участі українських університетів у «Болонському процесі», охарактеризував демографічні, управлінські, кадрові та інші виклики, як повстають перед вітчизняними університетами, порівняв їх проблеми з розвитком ЗВН в окремих країнах ЄС. Наголосив на необхідності належного врахування найбільш важливих ризиків та адекватного й своєчасного управлінського реагування на них. Доповідь була з цікавістю сприйнята учасниками конференції. 

Важливо відзначити, як позитивну рису цього заходу, що на нього було запрошено не лише викладачів та експертів з питань, які виносилися на обговорення, але й учнів випускних класів, орієнтованих на здобуття вищої освіти та використання, після її отримання, переваг єдиного ринку праці. Таке поєднання наукового, експертного знання та сучасних форм профорієнтаційної роботи вартує уваги та запозичення в нашому університеті.

 Програма конференції

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна