Неділя, 15 вересня 2019 08:29

Круглий стіл “Паспорт безпеки України: Чернівецький регіональний вимір” Рекомендовані

12 вересня 2019 р. в Науково-дослідницькому інституті Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) відбувся круглий стіл “Паспорт безпеки України: Чернівецький регіональний вимір”.

Захід проведений у рамках дослідницького проекту Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД), присвяченого вивченню проблем безпеки українських регіонів. Спікерами Круглого столу були перший заступник директора ДМГО “Центр міжнародної безпеки” Андрій Каракуц (м. Донецьк) і молодший науковий співробітник відділу проблем зовнішньої політики та міжнародної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Давимука.

Серед експертів були присутні члени НДІ доц. Сергій Швидюк і доц. Микола Гуйтор, завідувач кафедри міжнародної інформації ЧНУ проф. Володимир Фісанов, директор Державного науково-технічного центру “Екоресурс”, члени студентського політологічного наукового товариства “Аналітик”.

Після представлення результатів дослідження відбулася жвава дискусія, у рамках якої експерти обмінялися думками стосовно проблем безпеки у регіоні.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна