Середа, 25 вересня 2019 14:37

Участь у Конгресі ініціатив Східної Європи Рекомендовані

Делегація Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на чолі з ректором, проф. Романом Петришиним, взяла участь у VIII Конгресі ініціатив Східної Європи, що проходив у польському місті Люблін. В роботі цього престижного форуму взяли участь завідувачі кафедр міжнародних відносин проф. Юрій Макар і політології та державного управління проф.  Анатолій Круглашов, а також директор університетського видавництва «Рута» Василь Бакай.

 

Члени нашої делегації брали участь у роботі сесій «Східна Європа між євразійською і європейською політичними моделями» - доповідач проф. Ю. Макар, «10-ліття Східного партнерства: підведення підсумків і перспективи на майбутнє» - доповідач проф. А. Круглашов, «Безперервне навчання, як невід'ємний елемент регіонального розвитку - рекомендації для країн Східного партнерства на прикладі польського досвіду» - доповідач проф. Р. Петришин.

Крім участі в обговоренні названих проблем, ректор провів зустріч із ректором Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської  проф. Станіславом Міхальським щодо розширення взаємодії на виконання діючої угоди про співпрацю між обома університетами, а також з цією ж метою відвідав деякі факультети.

Обидва зав. кафедри під час Конгресу проводили також активні перемовини зі своїми польськими колегами щодо напрямків і форм подальшої співпраці з відповідними підрозділами польських ЗВО. 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна