Вівторок, 12 листопада 2019 09:16

Спільні виклики для країн Східного партнерства Рекомендовані

       11 жовтня 2019 року в Інституті міжнародних відносин Молдови (Кишинів) відбулася міжнародна наукова-практична конференція «Європейський простір безпеки: виклики, можливості, перспективи інтеграції». Координатором наукового заходу виступили проф. Людмила Рошка, а серед його організаторів був і Чернівецький національний університету імені Юрія Федьковича.

           Наш університет на конференції представляв проф. Анатолій Круглашов - директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень, зав. кафедри політології та державного управління. Він виступив на тему «Східне партнерство  в системі європейської (не)безпеки». Доповідь містила аналіз досягнень і невирішених питань для країн Східного партнерства, для східноєвропейської політики ЄС, а також окремі пропозиції для їх вирішення. Вона викликала зацікавленість присутніх колег і наступну наукову дискусію. Проф. Круглашов був також запрошений до складу наукового комітету цієї конференції.

          Детальніше про роботу конференції можна прочитати тут (румунською мовою):   

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна