Вівторок, 19 травня 2020 06:51

«Європейський поступ України: проблеми, очікування та подальші перспективи» Рекомендовані

13.05.2020р. відбулася Міжнародна публічна експертна дискусія до Дня Європи. Її організаторами  виступили: НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій,  Департамент комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації та Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії.

Учасників дискусій привітали голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Експерти обговорили наступні питання:

- Європейська інтеграція: нові виклики щодо політико-правового та економічного зближення з країнами ЄС;

-  Міжрегіональні та транскордонні інструменти євроінтеграції: здобутки, уроки, проблеми та перспективи

 - Розвиток професійних компетентностей публічних службовців як засіб реалізації євроінтеграційного курсу України.

Від науковців університету виступили: з імпульсною доповіддю проф. Анатолій Круглашов, з експертними  оцінками проф. Наталія Ротар, доцент Богдан  Сторощук, інші учасники. В обговоренні актуальних питань взяли участь державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники інститутів громадянського суспільства, науковці, експерти з України, Польщі, Румунії, ФРН. 

Модерували захід доценти Сергій Гакман і Сергій Швидюк. Пропозиції та рекомендації, висловлені учасниками заходу після їх узагальнення будуть спрямовані у відповідні органи влади.

Програма заходу 

  

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна