Субота, 21 листопада 2020 09:02

Дипломатія ЄС у регіоні Східного партнерства Рекомендовані

        20 листопада 2020 р. у Кишиневі відбувся міжнародний круглий стіл «Досягнення, труднощі та проблеми дипломатії ЄС у регіоні Східного партнерства».

        Захід був організованим Академією публічної адміністрації Республіки Молдова за ініціативою відомої дослідниці і нашої партнерки професора Людмили Рошка. До участі в ньому було запрошено проф. Анатолія Круглашова  - директора НДІ ЄІРД, який виступив з вітальним словом до учасників міжнародного заходу.

         У своєму виступі А. Круглашов наголосив на тих загрозах і викликах, з якими зустрілися країни Східного партнерства від часу започаткування цієї програми ЄС, охарактеризував значення дипломатичних зусиль Брюсселю щодо допомоги країнам Східного партнерства, зокрема в контексті російсько-української війни, що триває. Також він висловив певні міркування щодо обмежень політики ЄС у регіоні Східного партнерства та можливих оптимальних шляхів їх успішного подолання. При цьому він побажав колегам поглиблено аналізувати існуючі проблеми в регіоні та Європи з тим, щоби  на цій основі знаходити їх належне вирішення.     

Програма заходу

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна