Середа, 02 грудня 2020 10:12

Міжнародний досвід праці університетів в онлайн режимі Рекомендовані

        Перехід університетів та наукових центрів світу на роботу в онлайн режимі породив чимало проблем для належного забезпечення навчального та наукового процесу в нових, непередбачуваних умовах. Не дивно, що пошуки вирішення цих проблем привертають увагу дослідників і викладачів із різних куточків світу.

        Однією із вдалих спроб обговорення  цих болючих питань стала міжнародна конференція (зустріч), яка була організована Університетом Ораді (Румунія). На запрошення організаторів охоче відгукнулись науковці з Греції, Іспанії,  Латвії, Молдови, Польщі, Португалії, Румунії Словаччині, Франції та деяких інших країн. Зміст роботи конференції був  визначений її порядком денним: «Виклики університетам в часи віртуальних кордонів». Захід тривав у віртуальному режимі з 30 листопада по 1 грудня 2020 року.

         Українських дослідників представляв проф. Анатолій  Круглашов  - директор  НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень, зав. кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В своєму виступі він  поділився досвідом онлайн навчання та організації науково-дослідницького процесу в нашому університеті, зупинився на тих проблемах, які виникли і залишаються актуальними для університету, студентів і викладачів, а також запропонував деякі їх рішення, в тому числі шляхом посилення міжнародного співробітництва в нових умовах.     

          Доповіді та дискусії на конференції відрізнялись змістовністю, глибиною аналізу та виваженістю запропонованих рекомендацій для європейської академічної спільноти.

          Програма заходу додається.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна