Понеділок, 21 грудня 2020 07:07

Як краще скористатись потенціалом співпраці між Україною та Румунією Рекомендовані

        З 17 по 19 грудня 2020 року пройшов другий Форум громадянського суспільства «Україна-Румунія – 2200» в онлайн форматі. Він зібрав поважне коло експертів і практиків, які обговорювали порядок денний співробітництва обох країн в безпековій, політичній, економічній та соціально-культурній  сферах.

         До участі у другому раунді Форуму, присвяченому регіональній співпраці сусідніх країн було запрошено в якості спікера професора Анатолія Круглашова – директора НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень, зав. кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Він, поруч із іншими промовцями цього раунду, поділився досвідом транскордонної взаємодії поміж Україною та Румунією, наголосив на тих труднощах, які необхідно подолати для розблокування та подальшого пожвавлення діяльності сучасних інституцій єврорегіонального співробітництва, вніс інші пропозиції на розгляд колег.

         Програма Форуму та відеозапис раунду Форуму  додаються.  

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна