Четвер, 30 вересня 2021 11:36

25 років разом з Чернівецьким регіональним центром підвищення кваліфікації Рекомендовані

Чверть сторіччя активно й творчо працює задля формування професійних компетенцій кваліфікованих державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування «Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій».  Цю ювілейну дату урочисто відзначили працівники Центру на чолі з його директором – кандидатом наук із державного управління Миколою Васильовичем Ярмистим.

Серед перевірених часом партнерів Центру та його співробітників є НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Разом ми працюємо в справі підготовки та підвищення кваліфікації публічних службовців, разом здійснюємо прикладні наукові дослідження, організовуємо і проводимо науково-практичні та комунікативні заходи.

Приємно, що за клопотанням Центру на урочистостях були відзначені за багаторічну співпрацю з Центром наші співробітники. Почесними грамотами Чернівецької ОДА нагороджена заступник директора НДІ професор Наталія Юріївна Ротар і докторантка, доцент Наталія Вікторівна Нечаєва-Юрійчук – зав. лабораторією  сучасних етнополітичних досліджень Інституту. Директор НДІ професор Анатолій Миколайович Круглашов відзначений іменним годинником від Чернівецької обласної Ради. Нагороди та відзнаки вручили заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Вікторович Павлюк та Директор Центру – Микола Васильович Ярмистий.

Вітаємо наших Колег зі вагомими здобутками! Бажаємо нових надбань і успіхів!

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна