Четвер, 07 жовтня 2021 04:41

Повага, яка надихає Рекомендовані

7 жовтня 2021 року наш університет урочисто відзначив свій день народження. Вік цілком працездатний, як це підтверджують досягнення наших викладачів та науковців. Серед відзначених цього року на урочистостях за високі досягнення у своїй праці та вагомий особистий внесок у розвиток університету ми раді привітати нашу Колегу – доктора політичних наук, професора Наталію Ротар – заступника директора НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень з наукової роботи.

Вона нагороджена Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «На славу Буковини».

Це цілком заслужене визнання  професійного доробку проф. Н. Ротар. Адже, окрім іншого, вона за підсумками рейтингу викладачів за 2018 – 2020 роки посіла почесне третє місце серед понад ста професорів нашого університету. Її наукова та педагогічна праця знана і помітна далеко за межами нашого міста і краю.

Вітаємо з почесною відзнакою і бажаємо Вам нових успіхів, звершень і визнань, шановна Наталіє Юріївно!

 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна