Понеділок, 30 травня 2022 09:10

Європейські студії в Україні: випробування війною Рекомендовані

25 травня 2022 р. Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції провела засідання круглого столу «Європейські студії в умовах війни: український вимір». Захід відбувся у рамках імплементації проєкту «ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні» та був проведений  разом із Національним Еразмус+ офісом в Україні.

У цьому онлайновому заході взяли участь керівники проектів з Європейських студій, які представляють різні заклади вищої освіти України, в тому числі й ті, які змушені евакуюватися з рідних місць унаслідок  військової агресії росії. Йшлося про жорсткі виклики та відповідні їм завдання перед освітянами, які повстали в умовах війни. Але і в цих обставинах є не лише потреба, а й нові можливості для посилення співпраці нашої країни та її освітніх установ з ЄС. Різнобічно обговорювався досвід адаптації до нових форм професійної діяльності. В обговоренні взяв участь проф. Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології  та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Він повідомив колегам про зміст навчальної та науково-дослідницької роботи кафедри та Інституту, звернув увагу на значення залучення до цієї діяльності широкої освітянської громадськості та учнів Чернівецької області, зокрема в рамках успішного проведення в регіоні Декади громадянської освіти та конкурсу учнівських наукових робіт «Український вимір процесів європейської інтеграції». Також промовець поділився набутим досвідом  проведення цільових заходів в останні місяці і наголосив на важливості активного розвитку комунікації з вітчизняним та зарубіжним громадянськими суспільствами, спрямованими на формування посиленої підтримки боротьби України за свою незалежність і державність як невід'ємної складової європейської безпеки та майбутності.     

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна