П'ятниця, 17 червня 2022 09:39

Погляд на російську війну проти України з Німеччини Рекомендовані

14 червня 2022 в режимі онлайн відбулася лекція відомого німецького дослідника професора Ульріха Шнекенера “Наслідки російської загарбницької війни для Європи. Оціюючи реакцію Німеччини та Європи” для студентів і викладачів нашого університету. Подію підготували кафедра політології та державного управління разом з НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 

При обговоренні причин і наслідків російської агресії проти України, її регіональних та глобальних вимірів учасниками вебінару було задано чимало конкретних і глибоких запитань авторитетному лектору. На всі з них доповідач дав максимально об'єктивні та виважені відповіді. Учасники зустрічі залишилися задоволеними високим рівнем професіоналізму та експертних знань запрошеного гостя. 

Варто підкреслити, що професор У. Шнекенер є ініціатором разом із професором Анатолієм Круглашовим партнерства поміж ЧНУ імені Юрія Федьковича та Університетом Оснабрюк. В його рамках зокрема реалізується проект академічного обміну в рамках програми Еразмус+ , розробляються інші науково-дослідницькі та освітні заходи.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна