Понеділок, 13 лютого 2023 22:42

Розширення мережі міжнародної співпраці Рекомендовані

Наш університет став асоційованим партнером мережі європейських університетів EU Green, яка співпрацює задля досягнення цілей стабільного розвитку в країнах ЄС. Враховуючи загрозливий стан України та складне становище наших університетів через повномасштабну російську агресію, Вроцлавський економічний університет (Польща) запропонував і отримав підтримку польського уряду на створення проекту EUROACT, до участі в якому було запрошено окремі українські університети. Для прикладу, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Ужгородський національний університет, а також Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Наш університет до участі в цьому проекті та мережі рекомендували добрі друзі та партнери з Університету Орадя, що в Румунії.

На початку лютого упродовж робочого тижня в Університеті Екстремадура (Касерес, Іспанія), відбувся настановчий семінар для учасників проекту і всіх учасників європейської мережі університетів EU Green. Наш університет на цьому заході представляв професор Анатолій Круглашов — зав. Кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Ю. Федьковича.

Участь університету у реалізації цього річного проекту відкриває наступні можливості. Для студентів — залучення до роботи літньої школи, тематика та місце проведення якої ще будуть уточнені організаторами. Для викладачів – можливості здійснення тижневих візитів до одного з партнерських університетів в країнах ЄС. Для тих науковців, чиї дослідження мають пріоритетний характер, — можливість дослідницького візиту упродовж місяця. До цього варто додати, що статус як учасника проекту, так і асоційованого партнера поважної європейської мережі, до якої належать університети з Ірландії, Італії, Іспанії, ФРН, Польщі, Португалії, Румунії та Швеції є також новою й доброю можливістю для університетського колективу в цілому. 

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна