Середа, 22 лютого 2023 20:40

Місцеве самоврядування в умовах війни: виклики та здобутки Рекомендовані

Реформа децентралізації, створення нових територіальних громад в умовах війни, проведені Україною, є безпрецедентними процесами в історії організації державного управління. Але ці є самі умови вимагають від нас не зупинятися на досягнутому та зміцнювати місцеве самоврядування як основу державності та суспільного добробуту нашої країни.

22 лютого 2023 р. у режимі онлайн відбувся круглий стіл «Місцеве самоврядування України в умовах повномасштабного вторгнення Російської Федерації”, організований Чернівецьким регіональним центром підвищення кваліфікації.

Учасники круглого столу обговорили питання міжнародного права та його порушень РФ (доцент Гакман С.М.), реформи децентралізації та її досягнень (професор Малиновський В.Я.), особливостей організації роботи територіальних громад в умовах війни у Чернівецькій області (Марчук Х.В.), проблем інтеграції ВПО до місцевих громад, подолання стереотипів взаємного сприйняття обома сторонами (докторантка Нечаєва-Юрійчук Н.В.), громадських ініціатив та активностей в умовах війни (Бабюк І.О.).

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна