Субота, 25 лютого 2023 21:27

Лютий рік Рекомендовані

У річницю широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну відбулася Всеукраїнська конференція «Дипломатія в міжнародних відносинах: ретроспекція і сучасність», організована Національним авіаційним університетом.

Під час конференції обговорювалися проблеми і завдання дипломатичної діяльності в умовах російсько-української війни, розвитку галузевої дипломатії, її світовий досвід та вітчизняна практика, а також дипломатія України та її союзників в умовах війни. На важливості обрання саме цієї дати для проведення наукової конференції, що виступила ще одним засобом демонстрації незламності українського суспільства у протистоянні військовій агресії РФ проти України наголосила завідувачка кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій ФМВ Ніна Ржевська.

Виступом про особливості українсько-польських відносин в умовах війни відкрив конференцію завідувач кафедрою міжнародних відносин Державної академії прикладних наук у м. Холмі (Польща) Ю.Гайдук. Його доповідь викликала активне обговорення.

Від факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького націоналного університету  імені Юрія Федьковича у конференції взяв участь В. Фісанов, д.і.н., професор кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій, який у своєму виступі наголосив на ролі російської агресії у формуванні безпекового простору та нової архітектури світопорядку. Докторантка кафедри політології та державного управління, наукова співробітниця НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Н. Нечаєва-Юрійчук у своєму виступі підкреслила важливу роль української дипломатії у мобілізації світового співтовариства на боротьбу з російським агресором та розглянула значення взаємодії нашої держави з кранами ЄС.

Конференція стала майданчиком вільної дискусії та фахового обговорення актуальних проблем сучасності в контексті військово-політичних загроз з боку Росії.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна