Середа, 01 березня 2023 10:49

Спілкування з майбутніми управлінцями Рекомендовані

      З 26 лютого відкрилося стажування студентської молоді в Чернівецькій міській Раді. Минулоріч його проведення ініціював проф. Руслан Білоскурський - декан економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича, депутат нашої міської Ради. За наслідками першого стажування 7 його учасників отримали роботу в структурах міської ради.

       Цього року до участі в програмі двомісячного стажування було допущено 56 учасників. На початку вони проходять ознайомчий та теоретичний етап навчання. В перший день занять перед студентською молоддю виступив зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції нашого університету професор Анатолій Круглашов. Він познайомив стажистів з сучасними принципами та підходами до публічного управління та адміністрування, охарактеризував поточний стан публічної служби в Україні, в органах місцевого самоврядування зокрема, проаналізував процеси децентралізації влади та перевірку їх результатів випробуваннями російсько-української війни. Слухачі поставили лектору низку запитань, окремі  з яких вийшли далеко за межі теми лекції, але становили зрозумілий інтерес для всіх присутніх. Судячи  з зацікавленого ставлення учасників стажування до оволодіння фахом публічних службовців, майбутнє у системи публічного управління в нашому місті та Україні в цілому точно є.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна