П'ятниця, 31 березня 2023 18:27

Про безпеку та стійкість українців Рекомендовані

В умовах триваючої російсько-української війни питання безпеки виходять на перший план для кожної людини і суспільства в цілому. У лютому-березні 2022 року у Гончаренко центрі керівник Лабораторії сучасних етнополітичних досліджень НДІ, докторантка кафедри політології та державного управління Наталія Нечаєва-Юрійчук провела цикл лекцій «Безпека: від індивідуального до глобального».

Перша зустріч була присвячена подіям 2014 року як початку нової епохи у міжнародних відносинах, та висвітленню європейських вимірів російської зброї агресії. Під час наступних лекцій-дискусій лектор і учасники обговорення виявляли взаємозв’язки між політикою та енергетикою, проаналізували дезінформаційні наративи Кремля, з’ясували, які уроки може дати світові Україна. Лекцію на тему «Стійкість – людська безпека в умовах глобальної невизначеності» прочитав в режимі онлайн Володмир Лупацій, співзасновник Національної платформи стійкості та згуртованості.

Приємно відзначити, що у заході взяли участь як студенти-бакалаври та магістри спеціальності «Політологія», так і випускники нашої Alma Mater, представники різних професій, зацікавлені у вирішенні безпекових питань та участі в процесах миробудівництва.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна