Неділя, 02 квітня 2023 20:11

 Молодь, яка прагне формувати майбутнє Рекомендовані

Українська академія лідерства вже має авторитетну історію успіхів у неформальному навчанні молоді. Сама її назва точно вказує на місію цієї установи, яку вона виконує навіть в умовах нової фази російсько-української війни. Нещодавно (20 – 21 березня 2023 р.) на запрошення УАЛ проф. Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича прочитав її слухачам цикл лекцій з проблематики європейської інтеграції. Розпочав викладання під час одноденного перебування у Львові, а завершив під час навчального туру уалівців до нашого міста й університету.

Під час інтерактивного спілкування йшлося про зародження ідеї Європи та проекти європейської єдності, успіхи та провали спроб інтегрувати країни нашого континенту в минулому, про основні засади діяльності ЄС. Окремо й найбільш уважно розглядалися питання розвитку стосунків України й ЄС, особливо на сучасному етапі євроінтеграції нашої держави.

Слухачі УАЛ демонстрували високий рівень зацікавленості та залученості, виконували інтелектуальні вправи і отримали важливі для себе нові знання. Тим більше актуальні, що цей цикл лекцій мав підготувати їх до візиту у ЄС, де вони відвідають 7 країн-членів і не лише навчатимуться взаємодії з європейськими партнерами, але й будуть проводити активну громадську та інформаційну компанію, спрямовану  на підтримку боротьби України проти російських окупантів.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна