Четвер, 04 травня 2023 19:17

Форум політологів у нашому університеті Рекомендовані

       Щороку в Чернівецькому національному університеті проводиться Міжнародна  науково-практична конференція «Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи».  Цьогоріч це буде вже ХІІІ форум політологів, який організовують кафедра політології та державного управління ФІПМВ, НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень нашого університету, за активною участю традиційних  міжнародних партнерів – Університету Ораді (Румунія) та Університету імені Марії Склодовської-Кюрі в Любліні (Польща).


      Конференція відбудеться в змішаному форматі 14 червня 2023 року на базі кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Під час заходу проходитимуть обговорення актуальних проблем розвитку політичної науки в контексті безпекових загроз, геополітичних трансформацій та європейських наукових здобутків у вирішенні актуальних проблем сучасності.
       В рамках конференції запланована презентація результатів виконання регіональних проєктів «Від компетентного і активного громадянина до стійкої та успішної Української держави», «Управління інформаційним простором регіону: оцінка інформаційної відкритості та комунікаційної спроможності органів регіональної влади та місцевого самоврядування Чернівецької області».

       Робочі мови конференції – українська та англійська. Детальніша   інформація в інформаційному листі, що додається.

Запрошуємо шановних колег до участі в нашому заході!

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна