Вівторок, 04 липня 2023 18:15

Налагоджуючи поглиблену співпрацю з новим партнером Рекомендовані

Нещодавно у нашого університету з’явився новий партнер за програмою Еразмус +. Ним став динамічний та авторитетний Гданський університет.

Цю справу ініціювали з обох сторін відповідно проф. Анатолій Круглашов – зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень і проф. Аркадіуш Моджієвський – директор Інститут політології  Гданського університету.

З метою конкретизації напрямків і змісту партнерської співпраці Анатолій Круглашов перебував у Гданському університеті наприкінці травня – на початку червня 2023 р. За цей час він провів заняття для студентів Інституту політології, перемовини з керівництвом  Інституту та факультету соціальних наук. Але головним моментом виконання програми візиту стала його участь у солідному міжнародному науковому семінарі «Російське вторгнення в Україну та новий світовий порядок: перспективи Центральної Європи та країн глобального півдня». В його роботі взяли участь провідні польські вчені, експерти з України, Мексики, Нової Зеландії. Захід був організованим зав. кафедрою міжнародних відносин проф. Войцехом Грабовським, за підтримки його колег, насамперед, проф. А. Моджієвського та інших. Своєю змістовністю та аналітичною глибиною запам’яталися доповіді проф. Роба Рабела (Університет Веллінгтона), проф. Едварда Галіжака – провідного польського експерта в галузі міжнародних відносин, проф. Йорга Шівеона (Університет Мехіко) та всіх інших учасників заходу.

Доповідь проф. Анатолія Круглашова  на тему «Ретроімперська Росія: як протидіяти загрозам кремлівської агресії та експансіонізму» викликала зацікавлення та інтерес учасників наукового заходу.  Детальніше інформація про захід може бути отримана тут: https://ug.edu.pl/news/pl/5375/seminarium-naukowe-russian-invasion-ukraine-and-new-international-order-perspective-central-europe

В підсумку візиту заплановані спільні публікації та проведення освітніх і наукових заходів на подальшу перспективу.

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна