Понеділок, 17 липня 2023 07:50

Запрошення зі Страсбургу Рекомендовані

В умовах триваючої війни та багатьох все ще невирішених питань реформування публічного управління одним із пріоритетних завдань, що стоять сьогодні перед усіма нами, є просування та захист інтересів України на всіх рівнях. Цьогоріч представництво інтересів України у важливому експертному органі Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи повторно було надано професору Анатолію Круглашову, зав. кафедри політології та державного управління, директору НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У червні прийшло повідомлення про його повторне обрання членом Групи незалежних експертів з Європейської Хартії місцевого самоврядування (останній міжнародно-правовий акт справедливо називають Конституцією місцевого та регіонального  самоврядування Європи).       

Група незалежних експертів забезпечує науково-аналітичну та консультативно-дорадчу підтримку діяльності Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Склад групи з усіх країн-членів Рад Європи обирається на 5 років. Претенденти на представництво своєї країни у ній проходять кваліфікаційний конкурсний відбір відповідно до своїх професійних здобутків і обираються безпосередньо керівництвом Конгресу в Страсбурзі. Проф. А. Круглашов втретє, починаючи з 2014 р. пройшов цей відбір і таким чином підтвердив як свої професійні компетенції у сфері місцевого самоврядування та регіонального управління, так і наявність потужного потенціалу дослідницької та викладацької роботи в даній сфері, які здійснюються у Чернівецькому національному університеті, зокрема і на кафедрі політології та державного управління ФІПМВ та в НДІ ЄІРД.

Лист запрошення додаємо нижче мовою оригіналу:

Dear Mr. Kruglashov,

I am pleased to inform you that after consultation with the President of the Group and the Chairs of the three Congress Committees, I have decided to appoint you as Full Member of the Group of Independent Experts on the European Charter of Local Self-Government (GIE) for UKRAINE.

Yours sincerely,

Mathieu MORI

Secretary General | Secrétaire Général

Congress of Local and Regional Authorities | Congrès des Pouvoirs locaux et régionaux

Council of Europe | Conseil de l’Europe

Congress of Local and Regional Authorities

Congrès des pouvoirs locaux et régionaux

Council of Europe / Conseil de l'Europe

F-67075 STRASBOURG Cedex

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 жовтня 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 жовтня 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 листопада 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна