Четвер, 05 жовтня 2023 08:17

Інтереси України потрібно відстоювати на всіх рівнях Рекомендовані

Важливе значення для безпеки та розвитку нашої держави має солідарність демократичного світу і всебічна підтримка з боку міжнародних організацій. Це завдання не лише для професійної, але й інших форм публічної дипломатії. І кожен, хто може робити внесок у нашу загальну справу, має шанс це здійснювати.

Наприкінці вересня на запрошення Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи проф. Анатолій Круглашов – зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції, пере6ував у відрядженні до Страсбургу. Тут, у Палаці Європи, проходили засідання новобраної Групи незалежних експертів з Європейської Хартії місцевого самоврядування, куди наш представник обраний вже втретє.

Під час розгляду насиченого порядку денного засідань йшлося і про Україну, стан її місцевої демократії, шляхи підтримки місцевого та регіонального самоврядування в ній. Високопосадовці Ради Європи інформували про плани роботи Ради Європи в цілому та Конгресу місцевих і регіональних влад зокрема.  Вони наголошували на оновленні змісту та цілей діяльності цієї поважної організації та її місці в солідарності з боротьбою українського народу за свою свободу і незалежність. В питаннях, що обговорювалися, активну участь брав і професор Круглашов. Цінними й важливими були також і окремі  розмови з колегами з інших країн та з відповідальними працівниками Ради Європи.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна