Вівторок, 03 жовтня 2023 07:23

Транскордонна співпраця: поєднання науки і практики Рекомендовані

        27-28 вересня 2023 р. доцент кафедри політології та державного управління, наукова співробітниця НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича Ірина Цікул взяла участь у Міжнародній конференції «Покращення транскордонної співпраці – спільні дії для кращих транскордонних доріг Україна – Румунія». Захід відбувся у м. Ботошани (Румунія). 

       Під час конференції представники Чернівецької області та Ботошанського повіту  обговорили актуальні проблеми розвитку прикордонних територій та перспективи поглиблення транскордонної співпраці. В процесі роботи презентовано результати спільно реалізованих проєктів  та окреслено вектори подальшого співробітництва у різних галузях. В рамках науково-практичного заходу Ірина Цікул активно долучилася до обговорень і групової роботи над вирішеннями важливих питань міжрегіональної співпраці.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна