Субота, 07 жовтня 2023 07:35

Лекція для стажистів у Чернівецькій міській раді Рекомендовані

Доцент кафедри політології та державного управління, заступник керівника Центру білорусистики, літуаністики та балтійських студій НДІ, Сергій Швидюк, днями провів лекцію для учасників нової програми стажування у Чернівецькій міській раді. Вона була присвячена ключовим проблемам розвитку та функціонування місцевого самоврядування в Україні, зокрема особливостям його організації, структурі та механізмам управління.

Лектор акцентував увагу на позитивних наслідках децентралізації для місцевого самоврядування, а також зосередив увагу на викликах, з якими воно сьогодні стикається через незавершеність даного процесу на регіональному і субрегіональному рівнях, особливо у світлі нинішніх політичних та соціальних реалій. Особливу увагу Сергій Швидюк звернув на проблеми,  породжені російсько-українською війною, адже вони здійснюють безпосередній вплив на життєдіяльність місцевих громад і управлінські процеси в регіонах.

Приємно відзначити, що серед учасників стажування було чимало студентів з економічного, юридичного  факультетів, і з факультету історії, політології та міжнародних відносин, зокрема з профільної кафедри політології та державного управління. Учасники стажування активно задавали питання лектору і брали участь в обговоренні актуальних питань.    

Ця лекція стала важливим імпульсом для професійного розвитку учасників стажування, а також сприяла поглибленню розуміння актуальних питань місцевого самоврядування в Україні.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна