Вівторок, 17 жовтня 2023 08:32

Розвиваємо співпрацю з партнерами Рекомендовані

ЧНУ імені Юрія Федьковича активно співпрацює з німецькими університетами, які від початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну надають нашій державі посильну допомогу й системну підтримку. На початку жовтня цього року на запрошення кафедри Східноєвропейської історії Дюссельдорфського університету ім. Генріха Гейне (завідувач кафедрою - професор Анке Хільбреннер, науковий співробітник Жанна Кеберляйн) доцент кафедри політології та державного управління, наукова співробітниця НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Наталія Нечаєва-Юрійчук прочитала публічну лекцію «Невивчені уроки історії: політика збирання земель як шлях у минуле». Проблеми, підняті лектором, а це, зокрема, історичні витоки російського «політичного месіанізму», впливу пакту Молотова-Ріббентропа на сучасність та роль дезінформації у житті сучасного європейського громадянина викликали інтерес аудиторії та жваву дискусію серед учасників.

У подальших планах – праця над реалізацію спільних проєктів, як дослідницьких, так і освітніх, спрямованих на посилення конструктивної взаємодії між студентами та викладачами наших університетів. 

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна