Середа, 25 жовтня 2023 16:45

Рухаючись далі до Єдиної Європи Рекомендовані

     Українська влада, громадянське суспільство разом мають прокласти подальший шлях України до повного членства в ЄС. Але щоб не блукати на цьому шляху, неоціненно важливою є праця науковців та освітян, перш за все тих, які займаються Європейськими студіями. Євроінтеграційному поступу і нагальним перспективним завданням нашої держави та суспільства в період від отримання статусу кандидату до набуття членства в ЄС була присвячена вже традиційна поважна міжнародна наукова конференція на тему  «УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ: ФОРМАТ РОЗВИТКУ ВІДНОСИН У КОНТЕКСТІ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ, ГАРАНТІЙ БЕЗПЕКИ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ». Захід відбувся 20 жовтня в Ужгородському національному університеті, за участю представників як українських наукових центрів, так і зарубіжних партнерів. Її головним організатором  став Факультет суспільних наук УжНУ на чолі з деканом – проф. Юрієм Остапцем.

        Приємно відзначити, що на запрошення наших закарпатських партнерів і колег відгукнулися і взяли участь у цій конференції вчені Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (в режимі онлайн). Так на пленарному засіданні виступив проф. Анатолій Круглашов, завідувач кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень з доповіддю «ЗМІНА ПОРЯДКУ ДЕННОГО УКРАЇНА – ЄС: ВІД «РАЗОМ З ЄВРОПОЮ» ДО «РАЗОМ В ЄВРОПІ».

       В секційних засіданнях конференції взяли участь проф. Наталія Ротар,  професорка кафедри політології та державного управління з доповіддю на тему: «ПОЛІТИЧНІ ІНСТИТУТИ В УМОВАХ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МОДЕЛІ ПОЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ». Організатори заходу також запросили до виступів доценток  кафедри політології та державного управління Ірину Цікул, доповідь якої характеризувала комунікаційний потенціал політичних інститутів в умовах російсько-української війни  і Наталію Нечаєву-Юрійчук, тема якої стосувалася інформаційних викликів регіональній безпеці в країнах Центрально-Східної Європи в умовах російської війни проти України.

       За результатами роботи конференції передбачається вихід друком матеріалів доповідей та наукових статей.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна