Середа, 29 листопада 2023 12:52

Професійне навчання посадових осіб місцевого самоврядування Рекомендовані

Професійна підготовка публічних службовців в Україні – важливе завдання, яке спільно в нашому регіоні вирішує кафедра політології та державного управління Чернівецького національного університету та Центр підвищення кваліфікації. Викладачі кафедри беруть активну участь у заходах центру, зокрема в його навчальній роботі, і навпаки, співробітники Центру активно долучаються до відповідних форм діяльності кафедри.

           Так, 23-24 листопада 2023 року в Центрі відбувся короткостроковий семінар за дистанційною формою навчання (онлайн) на тему «Державна політика у сфері розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади» для посадових осіб органів місцевого самоврядування.  Семінар провів Круглашов Анатолій Миколайович – завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин,  директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ ім. Ю.Федьковича, професор, доктор політичних наук. Слухачів було проінформовано про теоретико-концептуальні засади вивчення діяльності органів місцевої публічної влади в Україні, розглянуто питання взаємодії органів місцевого самоврядування з громадянами, інститутами громадянського суспільства та державними органами. Особлива увага була приділена європейській моделі та принципам організації місцевого самоврядування, процесу їх імплементації в Україні. Також були обговорені питання сучасного етапу реформування системи місцевого самоврядування в Україні, процеси децентралізації влади та впливи російсько-української війни на діяльність місцевої влади. По завершенню навчання слухачі отримають відповідні сертифікати. Учасники семінару висловили вдячність лектору та Центру за організацію навчання.


Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна