Середа, 06 грудня 2023 08:42

Форум у Любліні Рекомендовані

        Польсько-українські відносини потребують особливої уваги та багатьох інвестицій в їх позитивний розвиток. На жаль, бажаючих ввести розбрат у наші взаємини не бракувало і не бракує. Принципове значення має інтенсивний  діалог науковців і практиків щодо вирішення тих проблем, які нам заважають і на яких грають наші вороги. У цьому контексті важливим і своєчасним був Громадянський Форум, який організував і успішно провів  Католицький університет Любліні імені Івана-Павла  ІІ (КУЛ).

       З 29 листопада по 1 грудня 2023 р. тут працювали різні панелі і проводилися окремі заходи в рамках Форуму. На них було помітно представлено українських науковців, посадовців та експертів. Серед запрошених з  нашої країни був  і професор Анатолій Круглашов – зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича.

       Він зокрема виступив на двох різних панелях форуму, організованих проректором  КУЛу проф. Беатою Піскорською.  На першій з них на тему «Виклики та уроки протиборства російській війні з Україною, ключові питання подолання дефіциту європейської солідарності»,  а на другій з доповіддю: «Перспективи міжнародних організацій у контексті безпекових загроз».

     На обох панелях, як і в цілому на заходах Форуму обговорення мало змістовний та щирий характер. Також у рамках і за межами його подій відбулися зустрічі й обговорення з польськими партнерами  та друзями планів наукової та освітньої співпраці на наступний рік та подальшу перспективу.   

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна