Вівторок, 30 січня 2024 10:24

Перший міжнародний форум політологів Рекомендовані

Перший міжнародний форум політологів в Україні відбувся у Львові 26 – 27 січня 2023 року. Він був організований Центром політичних досліджень і кафедрою політології Львівського університету у партнерстві з університетами з країн Вишеградської групи. Участь у поважному зібранні взяли понад 120 учасників особисто і ще десятки в режимі онлайн. Після тривалої перерви, викликаної пандемією і повномасштабним вторгненням росії в Україну, зустрілися разом не тільки політологи з нашої держави, але й також з країн Вишеграду, Литви, Ізраїля тощо.

Робота Форуму була організована у вигляді панельних дискусій, на яких розглядалися питання, які стосуються розвитку політичної науки і політичних процесів в країнах Вишеградської четвірки, Україні й загалом у Європі і світі. Особлива увага виправдано була приділена питанням національної та міжнародної безпеки. 

Найціннішим було безпосереднє спілкування колег як з України, так і за межами нашої держави. Українська політична наука отримує визнання міжнародної спільноти, а чимало науковців-політологів роблять свій важливий внесок у забезпечення стійкості та перемог нашої країни, зокрема на шляху її європейської та євроатлантичної інтеграції.

У роботі Форуму на запрошення організаторів взяли участь представники кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: професор Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень, професор Наталія Ротар, заступник директора НДІ ЄІРД з наукової роботи, і доценти кафедри, наукові співробітники НДІ Павло Молочко і Сергій Швидюк. Всі учасники Форму отримали Сертифікати про проходження підвищення кваліфікації, чому справді відповідав зміст та насиченість порядку денного цього важливого та успішного міжнародного професійного заходу.  Заслуговують на щиру вдячність зусилля господарів заходу на чолі з професорами Анатолієм Романюком і Віталієм Литвином щодо його сумлінної підготовки та якісного проведення.  

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна