Середа, 21 лютого 2024 07:47

Пам’яті Героїв Небесної сотні Рекомендовані

Щорічно 20 лютого українці відзначають День Героїв Небесної Сотні. Не залишаються осторонь і в Чернівцях. Напередодні цієї трагічної події в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка відбувся тематичний захід - реквієм «Живим уклін – загиблим слава». До студії «Відродження нації», що працює при відділі обслуговування користувачів, були запрошені  вдови Героїв України Олександра Щербанюка та Василя Аксенина - Тетяна Аксенин та Наталія Щербанюк. Вони ділилися із присутніми студентами Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну (викладач історії  - к.політ.н Ірина  Добржанська) та членами громадської організації «Чернівецьке товариство політв’язнів та репресованих» спогадами про події на Майдані у Києві лютого 2014 року та про факти з життя своїх героїчних чоловіків.

З аналізом подій Майдану та їх впливу на подальшу долю України виступив завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин, директор науково-дослідницького інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов. Він наголосив на необхідності єднання українців у боротьбі за свою незалежність і гідну майбутність, а також підкреслив зв’язок подій десятирічної давнини з російсько-українською війною, яка триває вже десять років.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна