Понеділок, 04 березня 2024 11:00

Плідна взаємодія      Рекомендовані

001

     Наприкінці лютого 2024 року проф. Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та держаного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імен Юрія Федьковича перебував в Університеті імені Марії Склодовської-Кюрі в Любліні (Польща).

Метою поїдки було обговорення перспектив співпраці між двома університетами в частині спільних проектів, досліджень та викладання з проблематики безпекових питань, європейської та євроатлантичної інтеграції, підтримки України в її боротьбі з російською навалою. Головним попереднім результатом обговорень стало подання спільного проекту К-2 від групи європейських університетів на чолі з УМСК та за активною участю нашого університету.

     Під час візиту відбулися змістовні та продуктивні перемовини з проф. Мареком Пєтрасем, директором Інституту міжнародних відносин УМКС, проф. Катажиною Маженда-Млинарською, заступницею директора ІМВ УМКС, і проф. Валентином  Балюком, директором Центру Східної Європи УМКС. Також уточнювались плани та можливості спільних наукових публікацій та інших заходів поміж партнерськими університетами.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна