Субота, 09 березня 2024 14:09

Ініціатива студентів на підтримку ветеранів-захисників України Рекомендовані

001

     За ініціативи студентів кафедри політології та державного управління та нашої колеги Ірини Равлик (координатора діяльності Політологічного наукового товариства «Аналітик») 5 березня 2024 р. відбулася плідна зустріч з представниками органів влади та самоврядування Чернівецької області в рамках реалізації студентського проєкту з вирішення проблем інформування військових ветеранів про можливості отримання безоплатної медичної, фізичної, психологічної реабілітації та юридичної підтримки.

     Цей проєкт реалізується у рамках вивчення студентами ЧНУ імені Юрія Федьковича курсу «Демократія: від теорії до практики» (за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем IFES).

     Участь в напрацюванні спільних кроків з вирішення нагальної проблеми військових ветеранів взяли: перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, заступник голови обласної військової адміністрації Руслан Домніцак, голова Чернівецької районної ради Микола Куцак, начальник Управління з питань ветеранської політики Чернівецької ОДА (ОВА) Валерій Вівчарюк та студенти 1-2 курсу спеціальності «Політологія» – студенти – Анастасія Власова, Мирослав Грубов та Всеволод Сопронюк.

     Спільні дії підсилюють віру в наше переможне майбутнє.

 

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна