Понеділок, 11 березня 2024 15:14

Стажування як шанс та перевірка своїх можливостей Рекомендовані

001

     З 5 березня 2024 року у Чернівецькій міській Раді розпочалася нова хвиля стажувань нашої студентської молоді, серед якої переважають студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Програму стажування ініціював декілька років тому професор Руслан Білоскурський, декан економічного факультету ЧНУ. Перший тиждень стажування – теоретичний, під час якого його учасників знайомлять з основами діяльності місцевого самоврядування, правовими та організаційними його засадами.

    На запрошення організаторів стажування перед учасниками програми виступив професор Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції. Він ознайомив слухачів з етапами та змістом реформування місцевого самоврядування в Україні, проаналізував підсумки процесів децентралізації, охарактеризував досвід діяльності органів місцевої влади в умовах російсько-української війни. Слухачі виявили справді високий рівень зацікавленості темою лекції, задавали багато глибоких і слушних питань, в тому числі й більш широкого змісту за тему лекції. Така мотивація до навчання та практичної роботи студентів дуже надихає.

     Варто наголосити, що окрім отриманих нових знань і практичного досвіду стажери мають перспективу отримати запрошення на роботу в Чернівецькій міській раді та її структурних підрозділах, що також важливо для їх професійної майбутності.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна