Четвер, 14 березня 2024 09:20

Вчимося науковій роботі Рекомендовані

001

        З 4 березня 2024 року на кафедрі політології та державного управління розпочалася науково-дослідницька практика магістрантів, що навчаються за ОПП «Державна служба», спеціальність  281 «Публічне управління та адміністрування».

        Її програма передбачає зокрема вивчення новітніх джерел по тематиці магістерських досліджень студентів, аналіз ними обраних фахових видань, підготовку тез наукової доповіді та наукової статті. Практика розпочалася з інструктажу, який провели для магістрантів зав. кафедри, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) проф. Анатолій Круглашов та професор кафедри, професор Наталія Ротар, заступник директора НДІ ЄІРД.

           Практиканти отримали детальну інформацію щодо етапів та змісту проходження практики, проміжної та підсумкової звітності та поради своїх керівників щодо організації роботи в цей період навчання. Практика проходить з відривом від навчання на базі кафедри та НДІ ЄІРД ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна