Середа, 20 березня 2024 09:39

Моделі і принципи публічного управління в європейських країнах: досвід для України Рекомендовані

001

     Під такою назвою в Регіональному центрі підвищення кваліфікації 18 - 19 березня 2024 року відбувся короткостроковий семінар за дистанційною формою навчання для державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Його провів Анатолій Миколайович Круглашов – завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича, професор, доктор політичних наук.

     Під час семінару перед слухачами було розкрито особливості публічного управління в ЄС та країнах-членах, охарактеризовано інституційну систему ЄС, функції та компетенції його керівних органів. Лектор також охарактеризував принципи та рівні публічного управління в ЄС. Значну увагу було приділено європейському поступу нашої держави, її успіхам та проблемам в адаптації вітчизняної системи публічного управління та служби до норм і стандартів ЄС. В ході семінару слухачі мали можливість задати питання та отримати якісні відповіді про хід реформування публічної служби в Україні та нові завдання перед Україною як країни – кандидатки на вступ до ЄС.

     Метою семінару є формування знань та розвиток умінь і навичок, необхідних для професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування щодо викликів європейської інтеграції та перспектив розвитку євроінтеграційного процесу в Україні. Викладачі кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича продовжують брати участь у підвищенні кваліфікації публічних службовців нашої області.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна