П'ятниця, 15 березня 2024 10:05

Управління змінами Рекомендовані

001

11 – 13 березня 2024 р. професор кафедри політології та державного управління Н. Ю. Ротар провела для слухачів Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації короткостроковий семінар на тему «Управління змінами та прийняття ефективних рішень». В обговоренні проблем формування механізму та моделей прийняття управлінських рішень у процесі управління стратегічними змінами, процедур і технологій управління змінами в публічному управлінні взяли участь державні службовці Чернівецької обласної військової (державної) адміністрації та райдержадміністрацій регіону категорії «Б» і посадові особи органів місцевого самоврядування IV–VI категорій.

Підвищення кваліфікації спрямоване на розвиток у слухачів компетенцій, необхідних для формування поглибленого розуміння ролі управління змінами в забезпеченні функціональної спроможності системи публічного управління, органів публічного управління, державного службовця та посадової особи органу місцевого самоврядування.

По завершенню навчання слухачам видані сертифікати відповідного зразка.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна