Понеділок, 25 березня 2024 12:50

Криза очевидна. Вихід треба знайти     Рекомендовані

001

      15 березня у змішаному форматі відбулася наукова дискусія на тему «Криза партнерства Польщі та України чи брак стратегічної комунікації», організована Центром Східної Європи Університету імені Марії Склодовської-Кюрі в Любліні та Інститутом міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка в Києві. На ній учасники обговорення складної та болісної теми висловлювали свої погляди на причини та зміст кризових явищ у сучасних  польсько-українських стосунках, зокрема тих, які призвели до довготривалої  блокади спільного кордону польськими фермерами. Вони вносили свої пропозиції  щодо усунення не тільки наслідків, але й причин цих небезпечних і загрозливих явищ,  обмірковували шляхи  і засоби зміцнення  українсько-польського співробітництва та партнерства.

     До участі в заході були запрошені й чернівецькі науковці. В дискусії з конкретними пропозиціями та аналізом історичного досвіду формування протистояння між братніми народами Москвою виступив проф. Анатолій Круглашов – зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича. Експертне обговорення мало відвертий і конструктивний характер.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна