Вівторок, 26 березня 2024 12:54

Увага до Молдови Рекомендовані

001

     Молдова стала однією з першою пострадянських держав, які зазнала на собі вплив і значення агресивної російської ретроімперської політики. Частина Молдови (РМ) фактично окупована російськими військами донині, які становлять  загрозу як РМ, так і Україні. Тому для українських політиків, суспільства в цілому та дослідників зокрема так важливо розуміти процеси у наших сусідів, адекватно протидіяти російським намаганням дестабілізувати РМ, а через неї створити додаткові проблеми для нас і Європи.

     Питанням сценаріїв майбутніх виборів у Молдові було присвячено  дослідження, яке презентував 21 березня 2024 року у Блакитній залі Резиденції його співавтор Руслан Рохов - аспірант кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича. Він представив доповідь за результатами дослідження на тему «Сценарії політичних подій у Молдові та їх значення для двосторонніх українсько-молдовських взаємин: 2024 – 2025». В презентації були детально розглянуті основні тенденції розвитку політичних процесів у сусідній державі, можливі сценарії їх майбутнього та їх значення для України.

     В обговоренні доповіді взяли участь як науковці, що цікавляться цією проблематикою, так і студенти. Захід відбувся за підтримки Чернівецької обласної Ради. Його роботу модерував  науковий керівник доповідача – проф. Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень нашого університету.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна