Середа, 27 березня 2024 12:10

Інформаційні виміри безпеки в умовах війни Рекомендовані

001

     Короткостроковий семінар на тему «Інформаційна безпека та кібербезпека в органах влади» для посадових осіб 22 березня 2024 року провела в сесійній зали Чернівецької міської ради Наталія Нечаєва-Юрійчук, к.і.н., доцент кафедри політології та державного управління ЧНУ, наукова співробітниця НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень імені Юрія Федьковича.  Відкрив семінар Сергій Гакман, к.і.н., доцент, заступник директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації.

     Під час семінару слухачі проаналізували власний інформаційний простір, визначили особливості поширення дезінформації та фейків в умовах російсько-української війни. Також було розкрито поняття інформаційна безпека та нормативно-правові засади її забезпечення в Україні, розглянуто загрози та виклики у кіберпросторі. Разом викладач та слухачі пригадали правила безпечної digital-поведінки для держслужбовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Важливим в контексті розуміння сутності та тривалості гібридної війни та інструментів її ведення Кремлем було звернення до подій 1992 року, зокрема спроби застосування військової сили російською стороною у Криму проти України.

     Головною метою семінару є вдосконалення професійних компетентностей публічних службовців щодо практичного застосування знань, умінь і навичок захисту персональних даних, інформаційної та кібербезпеки в органах влади. По завершенню навчання слухачі отримали сертифікати відповідного зразка.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна