П'ятниця, 12 квітня 2024 08:59

Інформаційно-психологічне протиборство та стратегічні комунікації в умовах війни Рекомендовані

001 

   10 квітня цього року на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Юрія Федьковича відбувся важливий захід. Здобувачі ОПП 052 Політологія (перший бакалаврський рівень) та ОНП «Політологія» (PhD), а також спеціальності 032 Історія та археологія ОП «Історія та археологія» взяли участь у публічній дискусії на тему «Інформаційно-психологічне протиборство: деструктивна пропаганда vs стратегічні комунікації». Запрошеним лектором стала Леся ФЕДОРЕНКО, речниця СБУ у Чернівецькій області, викладачка Національної академії СБУ, яку присутнім учасникам зустрічі представив зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень імені Юрія Федьковича проф. Анатолій Круглашов.


     Під час дискусії її учасники з’ясували, коли розпочалася гібридна війна росії проти України, обговорили приховані інформаційні впливи на нашу свідомість, проаналізували інформаційну політику України та на конкретних прикладах розглянули сутність стратегічних комунікацій.
     Тема дискусії викликала жвавий інтерес й бажання продовжити обговорення найближчим часом. Її ініціювала доцент кафедри політології та державного управління, наукова співробітниця НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Наталія Нечаєва-Юрійчук. У планах кафедри на найближчий час – провести міжкафедральний науково-практичний семінар з даної проблематики. Працюємо разом над нашими стратегічними комунікаціями та протидією руйнівним зусиллям ворога.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна