Неділя, 14 квітня 2024 13:39

Орієнтація на надійне партнерство влади та громадянського суспільства Рекомендовані

001

     11 – 12 квітня 2024 року у Чернівцях пройшов семінар для публічних службовців в рамках проєкту  «Ефективна взаємодія органів публічного управління та інститутів громадянського суспільства як основа демократичної стійкості в контексті європейської та євроатлантичної інтеграції: транскордонний досвід Україна – Румунія – Республіка Молдова».

     Проєкт реалізує Чернівецький регіональним центром підвищення кваліфікації за підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні. Hanns Seidel Stiftung Ukraine. Перший день навчання відбувався в режимі онлайн, головним чином за участю зарубіжних промовців-екпертів. а другий – на живо. Після вступного слова Миколи Васильовича Ярмистого,  директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації, кандидата наук з державного управління, перед учасниками заходу виступили викладачі кафедри політології та державного управління:  

     Ротар Наталія Юріївна – професор кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин, заступник директора Науково-дослідницького інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) ЧНУ ім. Ю. Федьковича, доктор політичних наук. Тема виступу – «Моделі і стратегії взаємодії органів публічного управління та інститутів громадянського суспільства в контексті європейської інтеграції України, Румунії та  Молдови».

     Нечаєва-Юрійчук Наталія Вікторівна – доцент кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин, зав. лабораторії сучасних етнополітичних досліджень НДІ ЄІРД ЧНУ ім. Ю. Федьковича, кандидат історичних наук. Тема її виступу – «Особливості міждержавної взаємодії у прикордонні: роль громадських ініціатив в умовах війни».

     Круглашов Анатолій Миколайович – завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин, директор НДІ ЄІРД ЧНУ ім. Ю. Федьковича, професор, доктор політичних наук. Тема виступу – «Європейська та євроатлантична солідарність України, Румунії та Молдови в час  випробувань російською агресією: досвід і завдання публічного управління».

     Учасниками семінару брали активну участь в обговорені цих та інших виступів, отримали важливі нові звання та поглибили своє розуміння тих проблем. які обговорювалися на цьому змістовному і цікавому заході.  Навчання надало змогу представникам місцевих органів влади та інститутів громадянського суспільства побачити нові шляхи вирішення проблем прозорості влади і використання механізмів взаємодії органів публічного управління та громадськості.  Важливо, що кафедра політології та державного управління та НДІ ЄІРД не обмежується лише підготовкою майбутніх і вже діючих державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, але й бере активну участь у підвищенні їх професійної кваліфікації й фахового рівня.

     Дякуємо нашим давнім партнерам із Регіонального центру підвищення кваліфікації та Фонду Ганса Зайделя  в Україні за співпрацю та постійну близьку й плідну взаємодію!

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна