Субота, 20 квітня 2024 09:36

Неформальна освіта: європейські шанси для української молоді Рекомендовані

001

 

     Українська академія лідерства має знані та вагомі досягнення у розвитку неформальної освіти в нашій державі для молоді віком від 16 до 20 років. Вона готує її для мотивованої та усвідомленої діяльності на користь українського суспільства та держави. Багато років її національним лектором є професор Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича. Нещодавно його знову запросили виступити перед студентами  УАЛ з циклом лекцій з проблематики європейської інтеграції.

    Перший день лекцій – 11 квітня був проведений наживо у львівському осередку. Наступні, через щільний графік лектора, в режимі онлайн для львівського та ужгородського осередку. Піл час спілкування лектор висвітлив історичні етапи формування проектів європейської єдності, розвиток процесів європейської інтеграції та найголовнішу увагу приділив наближенню і завданням щодо  повноцінного входження України в ЄС. Співпраця зі слухачами була активною та зацікавленою, відритою для глибоких дискусій. Студенти справді мотивовані до навчання і побільше таких студентів з УАЛ хочеться бачити в нашому університеті також.

       Після отримання знань щодо розвитку та функціонування ЄС, студенти  вирушили в пізнавально-інформаційний тур до його країн, де будуть поширювати знання про боротьбу України проти російського агресора та підтримувати методами публічної дипломатії наші зусилля щодо набуття повноцінного членства в ЄС і НАТО. 

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна