Понеділок, 06 травня 2024 12:52

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО В УМОВАХ ГЕОПОЛІТИЧНИХ ЗМІН І БЕЗПЕКОВИХ ВИКЛИКІВ: МОЖЛИВОСТІ ТА НОВІ ФОРМАТИ СПІВПРАЦІ». Рекомендовані

001

Шановні колеги!

     Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО В УМОВАХ ГЕОПОЛІТИЧНИХ ЗМІН І БЕЗПЕКОВИХ ВИКЛИКІВ: МОЖЛИВОСТІ ТА НОВІ ФОРМАТИ СПІВПРАЦІ».


     Конференція відбуватиметься 6 - 7 червня 2024 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Вона проводиться у рамках реалізації Українською Асоціацією Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції проєкту ЄС Еразмус+ напряму ім. Жана Монне «ЄС - Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні» спільно з НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
     Детальніша інформація додається: українською та англійською мовами.

 

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна