Середа, 15 травня 2024 18:43

Наш університет має свого представника у Відкритій Раді Європейської академічної мережі (OCEAN) Рекомендовані

001

       В умовах триваючої війни проти російського агресора українське академічне співтовариство активно працює на поширення та просування інтересів нашої держави в усьому світі, насамперед, у державах ЄС. Цьому сприяють міжнародні інституції та установи, серед яких – Відкрита Рада Європейської академічної мережі, створена у 2018 році професором Мікелем Ніколетті, тоді президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи. OCEAN об’єднує університети, наукові інститути та науковців з 46 держав – членів Ради Європи задля реалізації спільної мети – захисту прав людини, демократії, верховенства права, системи європейських цінностей в цілому.


      Цьогоріч до Відкритої Ради Європейської академічної мережі (OCEAN) першим із представників України був запрошений зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ професор Анатолій Круглашов. У планах діяльності – організація наукових семінарів та колоквіумів, присвячених діяльності Ради Європи, євроінтеграційному курсу України тощо.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна