Понеділок, 13 травня 2024 10:55

Презентація аналітичної доповіді на засіданні Регіональної ради з питань етнонаціональної політики Рекомендовані

001

     12 травня 2024 року в Чернівецькій обласній військовій адміністрації відбулося засідання Регіональної Ради з питань етнонаціональної політики. Захід відбувся за участю представників інститутів громадянського суспільства, національних товариств області та науковців. На засіданні першим питанням заслухали аналітичну доповідь «Конфліктний потенціал Чернівецької області в умовах адміністративно-територіальної реформи та соціально-економічної кризи (в умовах широкомасштабної війни)», яку представили її автори – доцент Сергій Гакман, заступник директора Регіонального центру підвищення кваліфікації, Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і Наталія Нечаєва-Юрійчук, доцент кафедри політології та державного управління, керівник лабораторії сучасних етнополітичних досліджень НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

     Автори доповіді акцентували увагу присутніх на ключових загрозах етнонаціональній стабільності нашого регіону, особливо породжених повномасштабним вторгненням росії в Україну, а також пропонували шляхи і конкретні засоби спільної взаємодії влади та громадськості у протистоянні цим викликам і небезпекам. Учасники засідання з цікавістю сприйняли зміст доповіді і активно задавали запитання її авторам.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна