П'ятниця, 24 травня 2024 13:32

Методичний семінар з Євростудій Рекомендовані

001

     У рамках декади громадянської освіти 23 травня 2024 року відбувся науково-методичний семінар для керівників професійних спільнот учителів громадянської та історичної освітньої галузі на тему «Зміст та методи викладання Європейських студій в умовах перспектив початку переговорів про вступ України до ЄС».


     Його проведення підготувала кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича разом з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Семінар зібрав провідних фахівців, які обговорили сучасні підходи до викладання Європейських студій, поділилися науковим та навчально-педагогічним досвідом і апробованими на практиці методиками, які сприятимуть підвищенню якості освіти у контексті євроінтеграції України. Зокрема від кафедри політології та державного управління виступили її завідувач, директор НДІ ЄІРД ЧНУ імені Юрія Федьковича – професор Анатолій Круглашов, професор Наталія Ротар, доценти Сергій Швидюк і Наталія Нечаєва Юрійчук.
     Від ІППОЧО промовляли заступник директора, доцент Тамара Богачик, старший викладач к.політ.н. Віталій Чебаник, а від практиків СЗО – директор Чернівецького міського філософсько-правового ліцею №2 Андрій Сігітов та викладачка Чернівецького міського ліцею № 12 «Ювілейний» Анжела Карімова.
     Підсумки семінару підбили та узагальнили основний зміст проведеної декади громадянської освіти модератори заходу проф. Анатолій Круглашов і доцент Тамара Богачик.

 

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна