Середа, 05 червня 2024 07:54

Кроки в Єдину Європу Рекомендовані

001

     6-7 червня у ЧНУ імені Юрія Федьковича відбудеться міжнародна науково-практична конференція «ЄС – Східне партнерство в умовах геополітичних змін і безпекових викликів: можливості та нові формати співпраці». Конференція організована Українською Асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції спільно з Науково-дослідним інститутом європейської інтеграції регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у співпраці з Національним ЕРАЗМУС+ офісом в Україні (програма ЄС ЕРАЗМУС+ напряму ім. Жана Моне у рамках проєкту «ЄС – Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні»).


     Місце проведення: Червона зала ЧНУ імені Юрія Федьковича, вул. М.Коцюбинського, 2.
     У конференції візьмуть участь науковці та експерти Великобританії, України, Грузії, Німеччини, Республіки Молдова, Румунії, які обговорюватимуть євроінтеграційні стратегії ЄС і країн Східного партнерства, взаємодію ЄС у протистоянні російські повномасштабній війні проти України та інші актуальні питання національної та європейської безпеки.
     Конференція відбуватиметься у гібридному форматі.

     Програма конференції

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна